درباره ما

فروشگاه اینترنتی کفش و کیف، محل عرضه کفش مردانه و دخترانه، کیف مردانه و زنانه، کیف و کفش ست و کوله پشتی، با قیمت مناسب است. این وب‌سایت، محیطی برای مشاهده، مقایسه و انتخاب محصولات توسط کاربران را فراهم نموده و امیدوار است رضایت کاربران را بدست آورده باشد.

این فروشگاه، محصولات اختصاصی خودش و نیز محصولات فروشندگانی نظیر میهن استور، دایان شاپ و … را عرضه می‌کند. ارتباط این وب‌سایت با دیگر فروشندگان محصول، به صورت همکاری در فروش است و ادعایی مبنی بر نمایندگی بودن و موارد مشابه با آن را نداشته، ندارد و نخواهد داشت.

مراحل خرید محصولاتی که این فروشگاه به صورت اختصاصی ارائه می‌کند، در همین دامنه فعلی انجام خواهد گرفت؛ به غیر مرحله پرداخت آنلاین مبلغ محصول، که به صفحه درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی وارد شده و پس از تکمیل پرداخت، دوباره به دامنه اصلی فروشگاه بازگشت داده می‌شوید.

در مورد محصولات دیگر فروشندگان سایت، بعد از مشاهده و انتخاب و با کلیک روی دکمه “خرید محصول”، شما به دامنه فروشنده هدایت خواهید شد. اگر محصول شما دارای رنگ، سایز یا ویژگی خاصی است، می‌بایست آنجا گزینه مورد نظر خود را انتخاب نموده و فرآیند خرید را تکمیل کنید.

صاحب امتیاز و مدیر این وب‌سایت: محمد احمدیان