Posted on

ساخت کفش بروگ؛ قسمت اول – معرفی و ساخت الگوی کفش

الگوی کفش نیمه بروگ (semi brogue) و روش ساختن مرحله به مرحله آن، موضوع یک سری ویدئو آموزشی است که اولین قسمت اون رو در این مطلب مشاهده خواهید کرد. در مراحل آموزش از وسائل ابتدایی استفاده شده و از ماشین یا دیگر ادوات پیشرفته استفاده نمیشه و برای همین آموزش ساخت کفش توسط دست یا به عبارتی به صورت دستدوز است.

در ابتدای ویدئو، مقدمه کوتاهی خواهید دید؛ طوری که مدت اون فقط ۱ دقیقه و ۲۰ ثانیه است و بعدش خیلی سریع وارد قسمت ساخت الگوی کفش نیمه بروگ خواهید شد. این ویدئو آموزشی، به زبان انگلیسی و به صورت روان و آهسته است و برای درک بهتر و بیشتر، زیرنویس انگلیسی در ویدئو قرار داده شده که حتما برای شما مفید خواهد بود.

قسمت اول - معرفی و ساخت الگوی کفش
قسمت اول – معرفی و ساخت الگوی کفش

الگوی کفش بروگ؛ کفش بروگ چه نوع کفشی است؟

کفش بروگ که ۴ مدل مختلف داره، یک کفش کلاسیک و برای استفاده در خارج از منزل است. این کفش با الگوی سوراخ شده بسیار زیبا روی چرم رویه کفش شناخته شده است. کفش بروگ رو هم با لباس رسمی مثل کت و شلوار میشه پوشید و هم با لباس غیر رسمی مثل شلوار جین و محدودیتی از این نظر نداره و در هر دو حالت قابل استفاده است.

البته این کفشی که آموزش ساختش رو در این ویدئو مشاهده می کنید ، نیمه بروگ است. یک سری تفاوت با بروگ کامل داره که در ویدئو هم ضمن آموزش بهش اشاره شده است. طرح جلوی کفش نیمه بروگ، دارای شکل W نیست و یک خط صاف داره. مورد استفاده این کفش هم بیشتر غیر رسمی است و پوشیدن اون با لباس رسمی، کمی استایل رو غیر رسمی میکنه.


الگوی کفش نیمه بروگ، فقط قسمت اول از این سری آموزش است. ادامه قسمت‌ها رو در مطالب آینده میفرستم. میتونید عضو خبرنامه بشید و از آخرین مطالب وبلاگ مطلع بشید.

لطفا به اشتراک بگذارید:
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *