Posted on

چگونه یک کیف کلاچ بسازیم؟ الگوی کیف + آموزش دوخت

الگوی کیف کلاچ و آموزش دوخت اون، موضوع این نوشته است. در قالب یک ویدئو به شما نشون داده میشه که چطور یک کیف کلاچ زیپ دار زیبا درست کنید. کیف کلاچ، یک نوع کیف دستی باریک، تخت و بدون دسته است.

کیفیت ویدئو و کیفیت آموزش هر دو خیلی بالاست. البته کیفیت ویدئو بستگی به سرعت اینترنت شما داره و هر چقدر سریعتر باشه، کیفیت بالاتری رو مشاهده خواهید کرد. نمایی از نتیجه نهایی کار رو در عکس زیر خواهید دید.

الگوی کیف کلاچ زیپ دار
کیف کلاچ زیپ دار

الگوی کیف که در این آموزش استفاده شده رو در ادامه برای شما قرار میدهم. اگر بهش نیاز داشتید از طریق لینک داده شده، دانلودش کنید. همچنین یک سری مواد اولیه هم لازم دارید که اونها رو هم در ادامه برای شما قرار میدهم.

این ویدئو، زیرنویس نداره چون مدرس ضمن آموزش حرف نمیزنه. هر جا که لازم است، داخل خود ویدئو یک توضیح خیلی کوتاه در مورد موضوع داده میشه. مثلا یک جایی نوشته میشه: “Genuine leather” یعنی چرم اصل.

موارد مورد استفاده در الگوی کیف:

  • چرم اصل (کروم دباغی شده)
  • ضخامت: ۱٫۰ میلیمتر (۲ اونس)
  • بریدن (اسکایینگ): ۰٫۶ میلیمتر
  • دانلود الگوی کیف: اینجا کلیک کنید

در مجموع، با یک کار حرفه ای روبرو هستیم. مدرس از انواع وسایلی که داره برای درست کردن کیف استفاده میکنه. اما شما نگران نباشید و سعی کنید با همون وسایلی که در اختیار دارید، کار خواسته شده رو بدرستی انجام بدید.

این یک آموزش دوخت هست ولی چسب کاری زیاد داره. در مراحل مختلف کار، از چسب استفاده شده ولی در هر جایی که نیاز به دوخت میشه، این کار رو هم انجام میده. این روش فکر کنم برای اینه که محصول نهایی مقاوم باشه.


الگوی کیف کلاچ و آموزش دوختش مشاهده کردید. امیدوارم که شما، از این ویدئو لذت برده باشید و به درد شما بخوره، ازش استفاده کنید و دوستش داشته باشید. هرگونه نظری در مورد این نوشته دارید رو در قسمت نظرات بفرستید.

لطفا به اشتراک بگذارید:
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *