Posted on

چگونه کیف پول خود را ایمن کنیم؟

جیب‌بری در همه جا اتفاق می‌افتد. در بسیاری از مواقع، به این علت اتفاق می‌افتد که مردم از اشیاء با ارزش خودشان مراقبت نمی‌کنند. کیف پول مردانه، به ویژه در مواردی که کیف در جیب عقب است، در مقابل سرقت آسیب‌پذیر است. برای ایمن نگه داشتن کیف پول، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

مراحل و روش ایمن‌کردن کیف پول:

۱- یک زنجیر کوتاه بخرید

حداکثر حدود دو فوت (شصت سانتیمتر) طول کافی است. لازم نیست که خیلی بلند باشد چون شما نمی‌خواهید مثل یک گانگستر نوجوان به نظر برسید! همچنین مطمئن شوید که هنگام کشیدن محکم است.

چگونه کیف پول خود را ایمن کنیم؟

۲- زنجیر را به کمربند خود متصل و ایمن کنید

ممکن است برای ایجاد فضایی برای زنجیر، مجبور باشید یک سوراخ ایجاد کنید؛ اما اگر نیازی به این کار نداشته باشید، بهتر است. روش بهتر این است که آن را روی یک حلقه گرد که می‌تواند به کمربند یا شلوار شما وصل شود، قرار داده و سپس آن را متصل و ایمن کنید.

چگونه کیف پول خود را ایمن کنیم؟

۳- زنجیر را به کیف پول خود متصل و ایمن کنید

با سوراخ کردن کیف پول، یا خرید یک کیف پول جدید که دارای سوراخ است، زنجیر را به کیف پول خود متصل و ایمن کنید. برخی از کیف‌پول‌ها حتی با کلیه متعلقات زنجیر موجود هستند. اگر نمی‌توانید خودتان آن را سوراخ کنید، از تعمیرکار کفش محلی خود بخواهید که سوراخی کوچک و مرتب برای شما ایجاد کند.

چگونه کیف پول خود را ایمن کنیم؟

۴- کیف پول خود را بپوشید

کیف پول خود را بپوشید و احساس امنیت کنید چون هیچکس قادر نخواهد بود کیف پول را هنگامی که به شما با زنجیر وصل شده است، سرقت کند.

چگونه کیف پول خود را ایمن کنیم؟

نکته درباره خرید زنجیر ایمنی کیف پول:

هنگام خرید زنجیر، اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی محکم است اما نه آن‌قدر ضخیم و با وزن زیاد که باعث ایجاد احساس ناراحتی شود.

هشدار در مورد این روش ایمن کردن:

  • قاعده انگشت شست: اگر زنجیر شما زیاد نوسان دارد، خیلی بلند است. هرچه طولانی‌تر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که به جایی گیر کند.
  • هنگام عبور از ردیاب فلزی یا هر مکان امنیتی دیگر، زنجیره شما باعث زنگ هشدار می‌شود، پس متوجه باشید.
  • اگر کسی سعی کند کیف پول شما را سرقت کند و به شما بچسبد یا کیف را بکشد، ممکن است با خشونت رفتار کند. این مورد را هنگام استفاده از این روش در نظر بگیرید؛ ممکن است شما با یک کمربند پنهان پول یا کیف کمری مخفی، بهتر و راحت‌تر باشید.

منبع: wikihow.com – مترجم: محمد احمدیان

امیداوارم از مقاله چگونه کیف پول خود را ایمن کنیم، لذت برده باشید و مورد استفاده شما قرار بگیره. خوشحال میشم نظرات شما رو بشنوم. اگر به مطلب خاصی در حوزه کفش و کیف نیاز دارید، بگید تا در صورت امکان برای شما آماده کرده و قرار بدهم.

لطفا به اشتراک بگذارید:
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *