Posted on

ساخت کفش بروگ؛ قسمت هفتم – قالب‌گیری‌کردن

ساخت کفش بروگ؛ قسمت هفتم – قالب‌گیری‌کردن، قسمت دیگری از یک سری ویدئوی آموزشی با زیرنویس انگلیسی است که چگونگی ساخت یک کفش نیم بروگ با دست و با ابزارهایی که به راحتی قابل دستیابی هستند رو نشون می‌ده. قسمت ششم – ساختن کفی و شیاردار کردن بود.

در این قسمت از این دوره آموزشی، آموزگار، قالب‌گیری‌کردن رویه کفش جهت آماده شدن برای اضافه‌کردن سفت‌کننده‌ها (پاشنه و پف پا) را تدریس می‌کند. همچنین سعی بر این است که این سری آموزش، بدون وقفه طولانی بین پست‌ها، به پایان رسانده شده و آخرین ویدئوهای آن قرار گیرند.

متاسفانه کیفیت این قسمت هم مانند قسمت قبل، مشکل دارد و این مربوط به سازنده اصلی ویدئو است و تنها یک بار و به این صورت فیلمبرداری شده است. این قسمت را قرار دادم چون آموزش ناقص می‌شد وگرنه قرارش نمی‌دادم. از قسمت بعدی، دوباره کیفیت به حالت عادی برمی‌گردد.


ساخت کفش بروگ؛ قسمت هفتم – قالب‌گیری‌کردن رو مشاهده کردید. حتما عضو خبرنامه سایت یا کانال آپارات ما بشید تا از قرار گرفتن قسمت‌های بعدی مطلع گردید. برای دانلود ویدئو، در کادر بالا و بعد از زدن دکمه شروع، این کار رو از طریق دکمه‌ای که به شکل چرخ دنده است انجام بدید.

لطفا به اشتراک بگذارید:
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *