راهنمای خرید

در صفحه هر محصول، نام فروشنده آن ذکر شده است. بعد از مشاهده و انتخاب محصول، روی دکمه “خرید محصول” کلیک کنید. بعد از آن، شما به زیردامنه فروشنده هدایت می‌شوید. اگر محصول شما دارای رنگ یا سایزهای مختلف است، رنگ یا سایز مورد نظر را انتخاب کنید.

در نهایت باید نام، آدرس و کدپستی خود را وارد کرده و نوع پرداخت مبلغ سفارش (آنلاین یا هنگام دریافت محصول) را انتخاب کنید و دکمه ثبت نهایی سفارش را کلیک کنید. بعد از تکمیل سفارش، کدی به شما داده می‌شود که می‌توان وضعیت پردازش و ارسال سفارش را با آن پیگیری کرد.

در تب “ارتباط با فروشنده” در صفحه هر محصول، اطلاعات تماس فروشنده وجود دارد. برای ارتباط با فروشنده، پیگیری سفارش و یا وجود هر گونه مشکل، می‌توانید از این طریق اقدام کنید. ساعاتی که هر کدام فروشندگان جوابگو هستند نیز ذکر شده که به آن هم توجه کافی داشته باشید.

توصیه جدی می‌شود قبل از انتخاب و سفارش نهایی کالا، تصاویر، توضیحات، مشخصات و قیمت محصول را مطالعه کنید و بعد اقدام به خرید کنید. دسته‌بندی، امکان جستجوی محصولات و مقایسه آنها با یکدیگر هم موجود است که به نوبه خود می‌تواند به یافتن و انتخاب محصول کمک کند.

ما سعی کرده و می‌کنیم که محیط مناسبی را برای مشاهده، مقایسه و انتخاب محصولات را برای شما فراهم کنیم. امیدواریم رضایت شما را بدست آورده باشیم. در آخر اگر قصد دارید با مدیریت فروشگاه (و نه فروشندگان کالا) در ارتباط باشید، می‌توانید از صفحه “تماس با ما” استفاده کنید.