راهنمای خرید

در صفحه هر محصول نام فروشنده آن ذکر شده است. بعد از مشاهده و انتخاب محصول، روی لینک “خرید محصول” کلیک کنید. بعد از آن شما به زیردامنه فروشنده هدایت می‌شوید. اگر محصول شما دارای رنگ یا سایزهای مختلف است، رنگ یا سایز مورد نظر را انتخاب کنید.

در نهایت باید آدرس پستی خود را وارد و نوع پرداخت مبلغ سفارش (آنلاین یا هنگام دریافت محصول) را انتخاب کنید و دکمه ثبت نهایی سفارش را کلیک کنید. بعد از تکمیل سفارش کدی به شما داده می شود که می توانید بعدا ً وضعیت سفارش را با آن بررسی کنید.

در زیردامنه هر فروشنده اطلاعات تماس آنها وجود دارد. برای ارتباط با فروشنده و یا پیگیری سفارش و یا وجود هر گونه مشکل، می توانید از این طریق اقدام کنید. این فروشگاه در حال حاضر صرفا ً محصولات فروشندگان را برای فروش عرضه می کند و محصول اختصاصی ندارد. در واقع ما محصولات فروشندگان را بازاریابی می‌کنیم.

توصیه می‌شود قبل از انتخاب و سفارش نهایی کالا، تصاویر، توضیحات، مشخصات و قیمت محصول را مطالعه کنید و بعد اقدام به خرید کنید. امکان جستجوی محصولات و مقایسه آنها با یکدیگر هم موجود است که می‌تواند به انتخاب شما کمک کند.

ما سعی می‌کنیم محیط مناسبی را برای مشاهده، مقایسه و انتخاب محصول مورد نظر شما را برای شما فراهم کنیم. در آخر اگر قصد دارید با مدیریت فروشگاه (و نه فروشندگان کالا) در ارتباط باشید می توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.