راهنمای خرید

در صفحه هر محصول نام فروشنده آن ذکر شده است. بعد از مشاهده و انتخاب محصول، روی لینک “خرید محصول” کلیک کنید. بعد از آن شما به زیردامنه فروشنده هدایت می‌شوید. اگر محصول شما دارای رنگ یا سایزهای مختلف است، رنگ یا سایز مورد نظر را انتخاب کنید.

در نهایت باید آدرس پستی خود را وارد و نوع پرداخت مبلغ سفارش (آنلاین یا هنگام دریافت محصول) را انتخاب کنید و دکمه ثبت نهایی سفارش را کلیک کنید. بعد از تکمیل سفارش کدی به شما داده می‌شود که می‌توانید وضعیت پردازش و ارسال سفارش را با آن پیگیری کنید.

در تب “ارتباط با فروشنده” در صفحه هر محصول، اطلاعات تماس فروشنده وجود دارد. برای ارتباط با فروشنده، پیگیری سفارش و یا وجود هر گونه مشکل، می‌توانید از این طریق اقدام کنید. این فروشگاه در حال حاضر محصولات فروشندگان را برای فروش عرضه کرده و محصول اختصاصی ندارد.

توصیه می‌شود قبل از انتخاب و سفارش نهایی کالا، تصاویر، توضیحات، مشخصات و قیمت محصول را مطالعه کنید و بعد اقدام به خرید کنید. امکان جستجوی محصولات و مقایسه آنها با یکدیگر هم موجود است که می‌تواند به انتخاب شما کمک کند.

ما سعی می‌کنیم محیط مناسبی را برای مشاهده، مقایسه و انتخاب محصولات مورد نظر شما را برای شما فراهم کنیم. در آخر اگر قصد دارید با مدیریت فروشگاه (و نه فروشندگان کالا) در ارتباط باشید، می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.